Parkiety na miarę czasu...

O NAS

Pracownia Antykizacji "ANTIQUE PARQUETS" mieści się tuż na skraju Puszczy Białowieskiej w miejscowości Hajnówka. Jesteśmy przykładem klasycznej firmy rodzinnej z pokoleniowymi tradycjami. Pradziadek był nadleśniczym, dziadek tartacznikiem, my z kolei od 1981 roku specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości podłóg. Generalnie są to podłogi antyczne z okresu XVI - XIX wieku, które stanowią antykizację kunsztu i stylu francuskich i angielskich rzemieślników minionego 300-tu lecia.

Od 1991 roku współpracoujemy z francuskimi i angielskimi firmami specjalizującymi się w sprzedaży oraz montazu drewnianych podłóg , a nasza produkty można oglądać we Francji, Wielkiej Brytanii , jak również przez firmy pośredniczące - w Niemczach, Belgii, Stanach Zjednoczonych czy Irlandii.

Kluczowe obiekty referencyjne :

Anglia : Waddesdon Manor - Aylesbury, Holand Park - Londyn

Francja : Joyce - Jardin du Palais Royal - Paris, La Party des , Anges - Compiegne,

La Grande Chaumiere - Saint Florentin

USA: Hampshire House - Central Part South New York

Turkmenistan - Pałac Prezydenta

Wszystkie rodzaje podłóg realizowane są na indywidualne zamówienia klientów lub na zlecenia firm z nami współpracujących. Możliwości i potencjał wynikający z bogatego doświadczenia pozwalają stworzyć nawet najbardziej wyszukane kompozycje. Gamę naszych produktów wyróżnia podłoga parkietowa, w jednym z najbardziej popularnych stylów stosowanych w Anglii i Francji od XVI wieku. Oferujemy nieograniczoną liczbę wzorów, zaczynając od klasycznych desek podłogowych, poprzez jodełkę francuską i standardowe płyty Versailles, aż do urozmaiconych kompozycji o różnych barwach i odcieniach drewna, które zestawiane są zgodnie z wymogami klienta.

Nowoczesna technologia oraz doświadczenie pracowników pozwalają na tworzenie wzorów z największą precyzją. Najlepsza jakość jest naszą reklamą.

Zdzisława Targosz

właściciel/owner

Zdzisława Targosz

tel/fax: +48 85 682 62 70
iza@parquets.com.pl

Ewelina Targosz

specjalista ds marketingu i sprzedaży

Ewelina Targosz

mobile: +48 691 474 107
ewelina@podlogihajnowka.pl

Radosław Targosz

dyrektor ds marketingu i sprzedaży

Radosław Targosz

mobile: +48 691 474 104
radek@podlogihajnowka.pl

Janusz Targosz

właściciel/owner

Janusz Targosz

Tel/Fax: +48 85 682 62 70
janusz@parquets.com.pl