Parkiety na miarę czasu...

Parkiet - jodełka klasyczna

W Antique Parquets specjalizujemy się w antykizacji podłóg, dzięki którym możesz nadać swoim wnętrzom historycznego i eleganckiego charakteru. Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdziesz między innymi parkiet jodełka, który doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni - zarówno tej utrzymywanej w tonie klasycznym, jak i z nutką nowoczesności. Wszystkie nasze usługi realizowane są na Twoje indywidualne zlecenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że efekt końcowy w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Bogate doświadczenie oraz pasja antycznymi francuskimi i angielskimi podłogami sprawiają, że możemy zaproponować Ci rozwiązania charakteryzujące się unikalnością. Proponowany parkiet jodelka może zostać wykorzystany w domach, mieszkaniach, biurowcach lub innych obiektach. Istnieje możliwość położenia go na posadzki z ogrzewaniem podłogowym. W Antique Parquets zajmiemy się przygotowaniem i realizacją projektu, abyś Ty mógł już każdego dnia cieszyć się zjawiskowym efektem naszej pracy. Zapraszamy!

Parkiet w jodełkę - eleganckie podłogi dla każdego wnętrza

Potocznie występująca pod nazwą parkiet jodełka klasyczna, którą znajdziesz w naszej bogatej ofercie, jest stylową podłogą, przywodzącą na myśl czasy eleganckich i historycznych dworów. W Antique Parquets najmniejszy posiadany wymiar wynosi 80x500 mm, podczas gdy największy to aż 120x800 mm. Klepki prawe i lewe są podcinane pod odpowiednim kątem, wynoszącym 90 stopni. Wszystkie z nich zostały wyposażone we własne pióra oraz wpusty, pozwalające na wygodny i sprawny montaż podłogi w wybranej przez Ciebie przestrzeni.

Proponowany parkiet w jodełkę występuje w sprzedaży zarówno w formie gotowej (lakierowanej lub olejowanej), jak i surowej. Podłoga w wersji surowej po przyklejeniu wymaga dodatkowego cyklinowania bądź polerowania, a następnie lakierowania lub olejowania. Decydując się na zakup wersji wykończonej, gwarantujesz sobie nie tylko wygodę, ale także szybszy czas jej położenia. Wystarczy, że przykleisz ją do podłoża i gotowe. Dostępne wymiary:

  • Grubość: 14 lub 22 mm (system lity); 16 lub 20 mm (system dwuwarstwowy),
  • Szerokość: 80 - 120 mm,
  • Długość: 500 – 800 mm.
Jodełka klasyczna

Klepki prostokątne układane w tzw. zygzak co oznacza , że bok krótszy jednej klepki zachodzi na bok dłuższy drugiej klepki