Parkiety na miarę czasu...

Parkiet - jodełka francuska

Marzysz o podłodze, przypominającej swoim wyglądem te, które wiele lat temu montowano w pałacach, zamkach lub innych zabytkowych budowlach? W Antique Parquets oferujemy Ci szereg rozwiązań, wśród których znalazła się także jodła francuska. Tego typu posadzka może zostać wykorzystana zarówno w domach i mieszkaniach, jak i różnorodnych obiektach użyteczności publicznej czy też biurowcach. W stylowy sposób nada przestrzeni elegancji i unikalnego charakteru, przywodzącego na myśl czasy dawnej Francji.

Nasza firma realizuje każdy projekt zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami klientów. Dzięki temu masz pewność, że wybrany parkiet jodełka francuska doskonale dopasuje się do wnętrza i nada mu nutkę historycznej i tajemniczej atmosfery. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie kompozycji unikalnych, które zachwycają wyglądem oraz starannym i precyzyjnym wykonaniem. Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Parkiet jodełka francuska - sposób na stylowe wnętrze

Dostępna w ofercie Antique Parquets jodełka francuska idealnie komponuje się z wnętrzami utrzymanymi zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Jest bardzo stylowym i eleganckim wzorem, który pochodzi prosto z Francji, a jej oryginalna nazwa brzmi: Point de Hongrie. Proponowane klepki prawe i lewe są podcinane pod odpowiednim kątem, wynoszącym 45 lub 60 stopni. Wszystkie z nich posiadają własne pióro oraz wpust. Wśród przykładowych wybarwień, na które możesz się zdecydować, wyróżniamy: Semi Brown, Sand, Mist, Cristal czy Classic.

Proponowany parkiet jodełka francuska występuje w sprzedaży w formie gotowej (lakierowany, olejowany) lub surowej. Podłoga w wersji surowej po przyklejeniu wymaga cyklinowania, a następnie dodatkowego lakierowania lub olejowania. Decydując się na zakup wersji wykończonej, jedynym naszym zadaniem jest przyklejenie jej do podłoża i cieszenie się eleganckim wnętrzem.
Dostępne wymiary:

 • Grubość: 14 lub 22 mm (system lity); 16 lub 20 mm (system dwuwarstwowy),
 • Szerokość: 80 - 120 mm,
 • Długość: 500 – 800 mm.

Istnieje możliwość stworzenia wymiarów na indywidualne zamówienie.

 • Semi Brown » Click to zoom ->

  Semi Brown

 • Sand » Click to zoom ->

  Sand

 • Mist » Click to zoom ->

  Mist

 • Cristal » Click to zoom ->

  Cristal

 • Classic » Click to zoom ->

  Classic

Jodełka francuska

Znana i doceniana od wieków za granicą - teraz znajduje swoich wielbicieli również w Polsce.